Akcja serwisowa formą przeglądu

Akcja serwisowa najczęściej kojarzy nam się z naprawieniem, wyeliminowaniem jakiejś wcześniej nie zauważonej usterki. Nie zawsze jednak tak jest, ponieważ niejednokrotnie organizowane są specjalne akcje serwisowe mające formę przeglądu. Samochód ma to do siebie, że musi być sprawdzany przynajmniej raz w roku. Dlatego też producenci ogłaszają co jakiś czas taką akcję serwisową.

 

Serwis organizowany przez Renault

 

Nie ma tu co wymieniać poszczególnych marek samochodów, ale jeżeli już chcemy szukać przykładów to koncern Renault ogłosił wiosną taki przegląd dla pojazdów tejże marki, jak również samochodów filii francuskiego producenta, a zatem rumuńskiej Dacii. Taka akcja serwisowa obejmuje dokładne sprawdzenie stanu samochodu, wymianę opon w zależności od sezonu, w przypadku zużytych klocków hamulcowych zamontowanie nowych. Ponadto akcja serwisowa Renault oferuje takie usługi, jak czyszczenie klimatyzacji, czy choćby wymianę amortyzatorów.

Istotne jest tu to, że takie przedsięwzięcie ma na celu zachęcić użytkowników do skorzystania z oferty, ponieważ przewidziane są specjalne promocje. Możemy oczekiwać, że wówczas taka wymiana poszczególnych komponentów, jak i cały przegląd będzie nas kosztował mniej, niż gdybyśmy to zrobili u innego serwisanta. Możemy liczyć na obniżki, a nawet jakieś prezenty od firmy. Co ciekawe Renault oferuje nam także przechowanie opon zimowych, lub letnich, tu w zależności od pory roku.

 

Add Comment


*